CCNI Śledzenie Kontenerów,Track CCNI Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera CCNI , powinien mieć format CNIU1234567, uzyskaj status kontenera CCNI w czasie rzeczywistym.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O CCNI

śledzenie CCNICCNI to międzynarodowa firma od 1930 roku zajmująca się transportem towarów drogą morską, obecna na czterech kontynentach. Jako sprawna i elastyczna linia żeglugowa, z globalną strategią wzrostu i ekspansji, stworzyła potężną sieć transportową, wiodącą na poziomie lokalnym, a także w Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie i Afryce.

Oficjalna strona internetowa: www.ccni.cl

Pomoc dotycząca śledzenia CCNI

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie CCNI .
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony CCNI, lepiej skontaktuj się z CCNI .

Format numeru śledzenia kontenera CCNI

Gdy wysyłasz za pośrednictwem CCNI, otrzymasz numer śledzenia kontenera CCNI w formacie CNIU1234567, CNIU to prefiks CCNI. Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera CCNI z poniższego zdjęcia.
śledzenie kontenerów CCNI

Centrum pomocy CCNI Container Tracking

Jeśli masz problem z naszym systemem CCNI Container Tracking, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadczenie : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera CCNI w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych