CCNI Konteineru Izsekošana,Track CCNI Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu CCNI konteinera izsekošanas numuru , kam jābūt formātā CNIU1234567, lai iegūtu reāllaika CCNI konteinera statusu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par CCNI

ccni izsekošanaCCNI ir starptautisks uzņēmums, kas kopš 1930. gada nodarbojas ar kravu pārvadājumiem pa jūru un darbojas četros kontinentos. Kā elastīga un elastīga kuģniecības līnija ar pasaules mēroga izaugsmes un paplašināšanās stratēģiju ir izveidojusi spēcīgu transporta tīklu ar vadošo lomu vietējā līmenī, kā arī Latīņamerikā, Āzijā, Eiropā un Āfrikā.

Oficiālā vietne: www.ccni.cl

CCNI izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši CCNI vietnē .
  • Ja no CCNI oficiālās vietnes nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar CCNI .

CCNI konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar CCNI, jūs saņemsiet CCNI konteinera izsekošanas numuru formātā CNIU1234567, CNIU ir CCNI prefikss. Uzziniet vairāk CCNI konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
ccni konteineru izsekošana

CCNI konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu CCNI konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu CCNI konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu