Caravel Konteyner Takibi,Track Caravel Container (24 Hrs)

Caravel konteyner takip numaranızı aşağıya girin , CLSU1234567 formatına sahip olmalı, gerçek zamanlı Caravel konteyner durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Caravel Lojistik Hakkında

karavel konteyner takibiCaravel Logistics , 1994 yılında Hindistan’da denizcilik endüstrisinde birkaç yıllık deneyime sahip iki girişimci genç adam – Saju Chacko ve C.Jayakrishnan tarafından kuruldu. Hızlı, güvenilir ve zamanında müşteri hizmetinin özellikle Lojistik sektöründe günün ihtiyacı olduğunu hissettiler. Müşterinin beklentisi, makul maliyetle ‘zamanında’ teslimattır. Yalnızca Freight Forwarding, CHA ve yükleme boşaltma faaliyetleriyle orta düzeyde bir başlangıç ​​olan Caravel, kollarını hem Hindistan’da hem de denizaşırı ülkelerde genişleterek çok yönlü büyüdü. Caravel, Konteyner Taşıyıcı, kamyon taşımacılığı, nakliye, gemi sahipliği ve servisi, yerel lojistik ve 3PL’yi bir araya getiren TEK DURAK GÜVENİLİR LOJİSTİK ÇÖZÜMÜ sağlama yeteneği ile tanınır.

Caravel Konteyner Takibi Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan Caravel web sitesinden takip edin .
  • Caravel resmi web sitesinden takip bilgisi almazsanız, Caravel ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

Caravel Konteyner Takip Numarası Formatı

Caravel Logistics ile gönderdiğinizde, CLSU1234567 biçiminde bir Caravel konteyner takip numarası alacaksınız, CLSU Caravel Logistics’in önekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla Caravel konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
karavel konteyner takibi

Caravel Konteyner Takibi Yardım Merkezi

Caravel Konteyner Takip sistemimiz ile ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, en kısa sürede size yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece resmi takip sistemindeki Caravel Konteyner takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin