Caravel Konteineri Jälgimine,Track Caravel Container (24 Hrs)

Sisestage allpool oma Caraveli konteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema CLSU1234567, et saada Caraveli konteineri reaalajas olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Caravel Logisticsist

karavelli konteineri jälgimineCaravel Logistics asutati 1994. aastal Indias kahe ettevõtliku noormehe – Saju Chacko ja C.Jayakrishnan – poolt, kellel on mitmeaastane kogemus laevanduses. Nad leidsid, et kiire, usaldusväärne ja õigeaegne klienditeenindus on tunni vajadus, eriti logistikatööstuses. Kliendi ootus on mõistliku hinnaga õigeaegne kohaletoimetamine. Mõõdukalt alustades, ainult ekspedeerimis-, CHA- ja stividoritegevusega, kasvas Caravel mitmekordselt, laiendades oma tegevust nii Indias kui ka välismaal. Caravel on hästi tuntud oma võime poolest pakkuda ÜKS PEATUSEL USALDUSVÄÄRST LOGISTIKALAHENDUST, mis ühendab endas konteinervedaja, kaubaveo, ekspedeerimise, laeva omamise ja teeninduse, kodumaise logistika ja 3PL.

Karaveli konteineri jälgimise abi

  • Kui teil on probleeme meie konteineri jälgimissüsteemiga, jälgige oma konteinerit otse Caraveli veebisaidil .
  • Kui te Caraveli ametlikult veebisaidilt jälgimisteavet ei saa, võtke parem Caraveliga ühendust .

Caravel konteineri jälgimisnumbri vorming

Caravel Logisticsiga tarnides saate Caraveli konteineri jälgimisnumbri vormingus CLSU1234567, CLSU on Caravel Logisticsi eesliide. Lisateavet Caraveli konteineri jälgimisnumbrite kohta leiate allolevast pildist.
karavelli konteineri jälgimine

Caraveli konteinerite jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie Caravel konteineri jälgimise süsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel ühendust võtta vedajaga ega teistega, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie Caravel Containeri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi