Balaji Shipping Konteineri Jälgimine,Track Balaji Shipping Container (24 Hrs)

Sisestage allpool oma Balaji konteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema BLJU1234567, et saada reaalajas Balaji tarnekonteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Balaji Shippingust

balaji konteineri jälgimineBalaji Shipping Lines FZCO on Transworld Groupi konteinerlogistika / NVOCC haru. Algselt 1992. aastal meie asutajate poolt loodud BSL, et pakkuda kombineeritud multimodaalseid transporditeenuseid India ja Lähis-Ida vahel. Ida, Punane meri, Lääne- ja Ida-Aafrika, Iraak ja Afganistan, Kagu-Aasia, Kaug-Ida ja Hiina, Ühendkuningriik, Euroopa ja USA. Alates loomisest on BSL järeleandmatult töötanud, et teenindada kliente kogu maailmas, kasutades meie mitmekülgset konteinerite parki, mis hõlmab nii raskeveokite kuivkonteinereid ja ka spetsiaalseid seadmeid, nt külmutuskonteinereid / avatud ülaosasid / lamedaid riiulid.

Ametlik veebisait: www.balajiship.com

Balaji saatmise jälgimise abi

  • Kui teil on probleeme meie konteineri jälgimissüsteemiga, jälgige oma konteinerit otse Balaji veebisaidil .
  • Kui te ei saa Balaji ametlikult veebisaidilt jälgimisteavet, võtke parem ühendust Balajiga .

Võtke sotsiaalmeedias ühendust Balaji Shippinguga

Balaji Shippinguga saab ühendust võtta järgmiselt

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Balaji konteineri jälgimisnumbri vorming

Kui saadate koos Balajiga, saate Balaji konteineri jälgimisnumbri vormingus BLJU1234567, BLJU on Balaji eesliide. Lisateavet Balaji konteineri jälgimisnumbrite kohta leiate allolevast pildist.
balaji konteineri jälgimine

Balaji konteineri jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie Balaji konteineri jälgimise süsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel operaatori ega teistega ühendust võtta, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie Balaji konteineri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi