BAHRI Konteyner Takibi,Track BAHRI Container (24 Hrs)

Bahri konteyner takip numaranızı aşağıya girin , NSAU1234567 formatına sahip olmalı, gerçek zamanlı Bahri konteyner durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Bahri Hakkında

bahri konteyner takibiSuudi Arabistan Ulusal Denizcilik Şirketi (Bahri) , 1978 yılında Kraliyet Kararnamesi ile bir Halka Açık Şirket olarak kuruldu, %28’i Suudi Hükümeti’nin Kamu Yatırım Fonu “PIF” tarafından tutuldu ve geri kalanı geniş ölçüde halka açık hisselerde tutuldu. Suudi vatandaşları tarafından.

Resmi web sitesi: www.bahri.sa

Bahri Takip Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan Bahri web sitesi üzerinden takip edin .
  • Bahri resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, Bahri ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

Bahri ile Sosyal Medyada İletişime Geçin

Bahri ile aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçilebilir:

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

Bahri Konteyner Takip Numarası Formatı

Bahri ile gönderim yaptığınızda, NSAU1234567 biçiminde bir Bahri konteyner takip numarası alacaksınız, NSAU Bahri’nin ön ekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla Bahri konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
bahri konteyner takibi

Bahri Konteyner Takibi Yardım Merkezi

Bahri Konteyner Takip sistemimiz ile ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, en kısa sürede size yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece paketinizi resmi takip sistemindeki Bahri Konteyner takip numaranızla takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin