ANL Konteineru Izsekošana,Track ANL Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu anl konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir ANNU1234567, lai iegūtu reāllaika anl konteinera statusu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par ANL

anl konteinera izsekošanaANL galvenā mītne atrodas Melburnā Austrālijā un ar reģionālajiem birojiem un aģentiem visā pasaulē, ANL ir daļa no CMA CGM Group, trešās lielākās konteineru kuģniecības līnijas pasaulē.

ANL ir patiesi globāls pārvadātājs, kas piedāvā piegādes pakalpojumus uz visiem pasaules galamērķiem ar plašu pārklājumu visā Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā, Vidusjūrā, Austrālijā un Jaunzēlandē, Papua-Jaungvinejā, Indijas subkontinentā un Tuvajos Austrumos/Persijas līcī.

Oficiālā vietne: www.anl.com.au

ANL izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši ANL vietnē .
  • Ja nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju no ANL oficiālās vietnes, labāk sazinieties ar ANL .

Sazinieties ar ANL sociālajos medijos

Ar ANL var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

ANL konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar ANL, jūs saņemsiet ACL konteinera izsekošanas numuru formātā ANNU1234567, ANNU ir ANL prefikss. Uzziniet vairāk konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
anl izsekošana

ANL konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu ANL konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu ANL konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu