ACL Konteyner Takibi,Track ACL Container (24 Hrs)

ACLU1234567 biçiminde olmalıdır, gerçek zamanlı acl kapsayıcı durumunu alın .

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

ACL hakkında

acl konteyner takibiACL , dünyanın en büyük RORO/Konteyner gemileri kombinasyonuna sahip konteyner, proje ve büyük boy kargo, ağır ekipman ve araçların özel bir transatlantik taşıyıcısıdır. ACL’nin her hafta beş transatlantik seferi vardır ve ayrıca Grimaldi Lines’ın ABD ile Batı Afrika arasında doğrudan RORO/Container hizmetini pazarlamaktadır. Şirket ayrıca Kuzey Amerika’dan Akdeniz, Orta Doğu, Güney Afrika, Avustralya ve Asya’ya konteynerle taşınamayan kargolar için de hizmet veriyor. ACL, bir Grimaldi Grubu şirketidir.

Resmi web sitesi: www.aclcargo.com

ACL İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan ACL web sitesinden takip edin .
  • ACL resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, ACL ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

Sosyal Medyada ACL ile İletişime Geçin

ACL ile aşağıdakiler aracılığıyla iletişim kurulabilir

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

ACL Konteyner Takip Numarası Formatı

ACL ile gönderdiğinizde, ACLU1234567 biçiminde bir acl konteyner takip numarası alacaksınız, ACLU, ACL’nin önekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla acl konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
acl izleme

ACL Kapsayıcı İzleme Yardımı

ACL Konteyner Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece resmi takip sistemindeki ACL Konteyner takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin