ACL Konteineru Izsekošana,Track ACL Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu ACL konteinera izsekošanas numuru , kam jābūt formātā ACLU1234567, lai iegūtu reāllaika ACL konteinera statusu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par ACL

acl konteineru izsekošanaACL ir specializēts konteineru, projektu un negabarīta kravu, smagās tehnikas un transportlīdzekļu transatlantiskais pārvadātājs ar pasaulē lielāko RORO/Containerships kombināciju. ACL katru nedēļu veic piecus transatlantiskos reisus, kā arī tirgo Grimaldi Lines tiešos RORO/konteineru pakalpojumus starp ASV un Rietumāfriku. Uzņēmums piedāvā arī pakalpojumus nekonteinerizējamām kravām no Ziemeļamerikas līdz Vidusjūrai, Tuvajiem Austrumiem, Dienvidāfrikai, Austrālijai un Āzijai. ACL ir Grimaldi grupas uzņēmums.

Oficiālā vietne: www.aclcargo.com

ACL izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši ACL vietnē .
  • Ja nesaņemat izsekošanas informāciju no ACL oficiālās vietnes, labāk sazinieties ar ACL .

Sazinieties ar ACL sociālajos medijos

ACL var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

ACL konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar ACL, jūs saņemsiet ACL konteinera izsekošanas numuru formātā ACLU1234567, ACLU ir ACL prefikss. Uzziniet vairāk informācijas par ACL konteinera izsekošanas numuru no zemāk redzamā attēla.
acl izsekošana

ACL konteinera izsekošanas palīdzība

Ja jums ir problēmas ar mūsu ACL konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu ACL konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu