ACL Konteinerio Stebėjimas,Track ACL Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo ACL sudėtinio rodinio stebėjimo numerį , kurio formatas turėtų būti ACLU1234567, kad gautumėte ACL sudėtinio rodinio būseną realiuoju laiku.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Apie ACL

acl konteinerio sekimasACL yra specializuotas transatlantinis konteinerių, projektinių ir negabaritinių krovinių, sunkiosios technikos ir transporto vežėjas, turintis didžiausią pasaulyje RORO/Containerships derinį. ACL kiekvieną savaitę vykdo penkis transatlantinius reisus ir taip pat parduoda „Grimaldi Lines“ tiesiogines RORO / konteinerių paslaugas tarp JAV ir Vakarų Afrikos. Bendrovė taip pat siūlo nekonteinerinių krovinių aptarnavimą iš Šiaurės Amerikos į Viduržemio jūrą, Vidurinius Rytus, Pietų Afriką, Australiją ir Aziją. ACL yra „Grimaldi“ grupės įmonė.

Oficiali svetainė: www.aclcargo.com

ACL sekimo pagalba

  • Jei kyla problemų dėl mūsų sudėtinių rodinių stebėjimo sistemos, stebėkite savo sudėtinį rodinį tiesiogiai ACL svetainėje .
  • Jei negaunate jokios stebėjimo informacijos iš oficialios ACL svetainės, geriau susisiekite su ACL .

Susisiekite su ACL socialinėje žiniasklaidoje

ACL galima susisiekti šiais būdais

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

ACL sudėtinio rodinio stebėjimo numerio formatas

Kai siunčiate su ACL, gausite ACL konteinerio stebėjimo numerį formatu ACLU1234567, ACLU yra ACL priešdėlis. Žemiau esančiame paveikslėlyje sužinokite daugiau informacijos apie ACL konteinerio sekimo numerį.
acl sekimas

ACL sudėtinio rodinio stebėjimo pagalba

Jei turite problemų dėl ACL konteinerių sekimo sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti jūsų paketą naudodami ACL konteinerio sekimo numerį oficialioje stebėjimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų