Textainer Sledování Kontejnerů,Track Textainer Container (24 Hrs)

Níže zadejte sledovací číslo svého kontejneru Textainer , mělo by mít formát TEXU1234567, získejte stav kontejneru Textainer v reálném čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O společnosti Textainer

sledování textaineruTextainer působí od roku 1979 a je největším světovým pronajímatelem intermodálních kontejnerů na základě velikosti vozového parku s celkovým počtem více než 2,0 milionů kontejnerů, což představuje více než 3,0 miliony TEU v naší vlastní a spravované flotile. Kontejnery pronajímáme více než 400 lodním linkám a dalším nájemcům. Náš vozový park se skládá ze standardní suché dopravy, speciálních suchých nákladů a chlazených intermodálních kontejnerů. Jsme jedním z největších nákupčích nových a použitých kontejnerů s ročními investičními náklady často přesahujícími 800 milionů USD. Věříme, že jsme také největším prodejcem použitých kontejnerů, prodáme až 100 000 kontejnerů ročně více než 1 100 zákazníkům. Naše služby poskytujeme prostřednictvím sítě 13 kanceláří a 400 dep po celém světě.

Nápověda ke sledování Textainer

  • Pokud máte problém s naším systémem sledování kontejnerů, sledujte svůj kontejner přímo na webu Textainer .
  • Pokud nezískáváte žádné informace o sledování z oficiálních stránek společnosti Textainer, raději kontaktujte společnost Textainer .

Formát sledovacího čísla kontejneru Textainer

Když odesíláte s Textainerem, získáte číslo pro sledování kontejneru Textainer ve formátu TEXU1234567, TEXU je předpona Textaineru.

Textainer má následující předpony: TEXU, TGHU, PRSU, MLCU, WCIU, MAXU, GATU, GAEU, KWCU, CLHU, AXIU, GAZU, AMFU, AMZU, CHIU, HCIU, XINU a TEMU.

Další informace o sledovacím čísle kontejneru Textainer z obrázku níže.
sledování kontejnerů textainer

Centrum nápovědy pro sledování kontejnerů Textainer

Pokud máte problém s naším systémem Textainer Tracking, odešlete svůj problém zde, pomůžeme vám co nejdříve.
Prohlášení : NEMŮŽEME vaším jménem kontaktovat přepravce nebo jiné osoby, můžeme vám pouze pomoci sledovat váš balíček pomocí vašeho sledovacího čísla Textainer Container v oficiálním sledovacím systému.

Dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro vás sledovat stav. Nemůžeme vás však kontaktovat ohledně jakéhokoli problému se zásilkou. Pro jakoukoli podporu se obraťte na jejich oficiální tým podpory.

užitečné odkazy

Sledujte více kontejnerových zásilek