PDL Konteineru Izsekošana,Track PDL Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu Pacific Direct Line konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir PDLU1234567, lai iegūtu reāllaika Pacific Direct Line konteinera statusu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par Pacific Direct Line

pdl izsekošanaUzņēmumā Pacific Direct Line mums patīk uzskatīt Klusā okeāna dienvidu daļu kā mūsu mājas. Mēs esam lepni, ka Pacific Direct Line komanda ir izveidojusi kuģniecības uzņēmumu ar reputāciju par uzticamību un ilgtermiņa apņemšanos apkalpot mūsu klientus reģionā.

Šodien, izmantojot rūpīgi izvēlētas stratēģiskās alianses, Pacific Direct Line ir paplašinājis un uzlabojis savu reģionālo uzņēmējdarbību, kā arī pakalpojumu kvalitāti, kas tiek piedāvāta klientiem visā reģionā, ko mēs saucam par mājām.

Oficiālā vietne: www.pdl123.co.nz

Pacific Direct Line Tracking Palīdzība

Pacific Direct Line konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar Pacific Direct Line, jūs saņemsiet Pacific Direct Line konteinera izsekošanas numuru formātā PDLU1234567, PDLU ir Pacific Direct Line prefikss. Uzziniet vairāk Pacific Direct Line konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
Klusā okeāna tiešās līnijas konteineru izsekošana

Pacific Direct Line konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu Pacific Direct Line Tracking sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu Pacific Direct Line Container izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu