Safmarine Śledzenie Kontenerów,Track Safmarine Container (24 Hrs)

Wpisz swój numer śledzenia Safmarine poniżej, aby uzyskać informacje o dostawie na żywo za pomocą naszego ekspresowego systemu śledzenia.

O Safmarine

śledzenie safmarynySafmarine (Safmarine Container Lines NV) to międzynarodowa firma transportowa oferująca usługi transportu kontenerowego i drobnicowego na całym świecie. Założona w 1946 r. przez południowoafrykańskich przemysłowców i amerykańskich armatorów, Safmarine jest obecnie powszechnie znana jako specjalista ds. handlu północ-południe i Afryka. Linia jest reprezentowana w ponad 130 krajach na całym świecie, a swoje usługi sprzedaje ponad 1200 marynarzy. Safmarine ma siedzibę i jest zarejestrowana w Antwerpii w Belgii od 1996 roku, kiedy to zakończyła przejęcie belgijskiej linii kontenerowej CMBT, która z kolei była następstwem CMB. W 1999 roku Safmarine została kupiona przez duńską firmę AP Moller-Maersk Group, a Maersk zdecydował się zachować markę Safmarine, zamiast integrować ją w całości z Maersk Sealand. W 2002 roku Safmarine nabyła Torm Lines.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Pomoc dotycząca śledzenia Safmarine

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie Safmarine .
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony Safmarine, lepiej skontaktuj się z Safmarine .

Wiadomości z Safmarine

  • Safmariners świętują Międzynarodowy Dzień Mandeli

Skontaktuj się z Safmarine w mediach społecznościowych

Z Safmarine można się skontaktować za pośrednictwem następujących

  • Facebook
  • Linkedin
  • Świergot

Format numeru śledzenia kontenera Safmarine

Kiedy wysyłasz z Safmarine, otrzymasz numer śledzenia kontenera Safmarine w formacie SAMU1234567, SAMU to prefiks Safmarine. Safmarine ma dwa prefiksy: SAMU i CMBU . Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera Safmarine z poniższego obrazu.

śledzenie safmaryny

Powiązane śledzenie

Centrum pomocy śledzenia Safmarine

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia Safmarine, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadcz : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia Safmarine w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych