ALIANCA Śledzenie Kontenerów,Track ALIANCA Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera alianca , powinien mieć format ENAU1234567, uzyskaj status kontenera alianca w czasie rzeczywistym.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Aliance

Śledzenie kontenerów aliancaAliança Navegação e Logística jest kluczowym graczem w ruchu międzynarodowym, z naciskiem na obsługę Ameryki Południowej, Ameryki Środkowej, Ameryki Północnej, Europy, Azji i Afryki Południowej. W Brazylii firma jest punktem odniesienia w kabotażu, będąc jedną z pionierów w powrocie do transportu przybrzeżnego.

Rozwój Aliançy na przestrzeni ostatnich kilku lat to efekt intensyfikacji działań na wszystkich etapach łańcucha logistycznego, w transporcie kabotażowym i międzynarodowym.

W 2012 roku firma odnotowała przychody w wysokości 2,7 miliarda R$ i przeniosła około 680 tysięcy TEU.

Oficjalna strona internetowa: www.alianca.com.br

Pomoc Alianca w zakresie śledzenia

Skontaktuj się z Aliancą w mediach społecznościowych

Z Aliancą można się skontaktować za pośrednictwem następujących

  • Facebook
  • Linkedin
  • Świergot

Format numeru śledzenia kontenera Alianca

Kiedy wysyłasz z Aliança, otrzymasz numer śledzenia kontenera aliança w formacie ENAU1234567, ENAU to prefiks Aliança. Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera aliança z poniższego obrazu.
Śledzenie kontenerów alianca

Centrum pomocy śledzenia kontenerów Alianca

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów Alianca, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadczenie : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera Alianca w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych