PDL Konteinerio Stebėjimas,Track PDL Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo „ Pacific Direct Line“ sudėtinio rodinio stebėjimo numerį , kurio formatas turėtų būti PDLU1234567, kad gautumėte „Pacific Direct Line“ sudėtinio rodinio būseną realiuoju laiku.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Apie „Pacific Direct Line“.

pdl sekimasPacific Direct Line “ pietinę Ramiojo vandenyno dalį mėgstame laikyti savo namais. Didžiuojamės, kad „Pacific Direct Line“ komanda sukūrė laivybos įmonę, kuri garsėja patikimumu ir ilgalaikiu įsipareigojimu aptarnauti mūsų klientus regione.

Šiandien, per kruopščiai atrinktus strateginius aljansus, „ Pacific Direct Line “ išplėtė ir pagerino savo regioninį verslą bei klientams siūlomų paslaugų kokybę visame rajone, kurį vadiname namais.

Oficiali svetainė: www.pdl123.co.nz

Ramiojo vandenyno tiesioginės linijos stebėjimo pagalba

Ramiojo vandenyno tiesioginės linijos sudėtinio rodinio sekimo numerio formatas

Kai siunčiate naudodami „Pacific Direct Line“, gausite „Pacific Direct Line“ konteinerio sekimo numerį, kurio formatas yra PDLU1234567, PDLU yra „Pacific Direct Line“ priešdėlis. Sužinokite daugiau „Pacific Direct Line“ konteinerio sekimo numerio informacijos iš toliau pateiktos nuotraukos.
Ramiojo vandenyno tiesioginės linijos konteinerių sekimas

„Pacific Direct Line Container Tracking“ pagalbos centras

Jei turite problemų su mūsų Ramiojo vandenyno tiesioginės linijos sekimo sistema, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti jūsų siuntinį naudodami jūsų Pacific Direct Line Container sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų