HAPAG LLOYD Sledování Kontejnerů,Track HAPAG LLOYD Container (24 Hrs)

Níže zadejte své sledovací číslo kontejneru Hapag-Lloyd , mělo by mít formát HLXU1234567, získejte stav kontejneru Hapag-Lloyd v reálném čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Hapag-Lloydovi

sledování stolního lloyduVíce než 150 moderních lodí, pět milionů TEU (Twenty-foot Equivalent Unit) přepravených za rok, přibližně 7 000 motivovaných zaměstnanců na více než 300 místech ve 114 zemích, propojených prostřednictvím IT systému, který je lídrem v oboru: Hapag-Lloyd je přední světová společnost liniové dopravy a silný partner pro vás.

Hapag-Lloyd nabízí téměř 100 liniových služeb mezi všemi kontinenty, flotilu s celkovou kapacitou přibližně 730 000 TEU a kontejnerovou zásobu cca. 1,1 milionu TEU, včetně jedné z největších a nejmodernějších světových flotil chladírenských kontejnerů.

Již více než 165 let nastavuje Hapag-Lloyd celoprůmyslová měřítka pro spolehlivost, servis, produktivitu a ochranu životního prostředí. Dalšími důležitými tématy pro Hapag-Lloyd jsou dodržování předpisů a udržitelnost.

Oficiální webová stránka: www.hapag-lloyd.com

Nápověda ke sledování Hapag-Lloyd

Kontaktujte Hapag-Lloyd na sociálních sítích

Hapag-Lloyd lze kontaktovat prostřednictvím následujícího

  • Facebook
  • Linkedin
  • Cvrlikání

Hapag-Lloyd News

Formát sledovacího čísla kontejneru Hapag-Lloyd

Když odesíláte s Hapag-Lloyd, získáte sledovací číslo kontejneru Hapag-Lloyd ve formátu HLXU1234567, HLXU je předpona Hapag-Lloyd.

Hapag-Lloyd má následující předpony: HLCU, HLXU, CPSU, CSQU, AZLU, CMUU, LYKU, LYTU, TMMU, FANU, ITAU, CASU, IVLU, SIUU, CACU, PCRU, TLEU a HLBU.

Zjistěte více informací o sledovacím čísle kontejneru Hapag-Lloyd z obrázku níže.
sledování kontejnerů hapag-lloyd

Centrum nápovědy Hapag-Lloyd Container Tracking

Pokud máte problém s naším systémem Hapag-Lloyd Container Tracking, zadejte svůj problém zde, pomůžeme vám co nejdříve.
Prohlášení : NEMŮŽEME vaším jménem kontaktovat dopravce nebo jiné osoby, můžeme vám pouze pomoci sledovat váš balíček pomocí vašeho sledovacího čísla kontejneru Hapag-Lloyd v oficiálním sledovacím systému.

Dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro vás sledovat stav. Nemůžeme vás však kontaktovat ohledně jakéhokoli problému se zásilkou. Pro jakoukoli podporu se obraťte na jejich oficiální tým podpory.

užitečné odkazy

Sledujte více kontejnerových zásilek