Ecu Worldwide Sledování Kontejnerů,Track Ecu Worldwide Container (24 Hrs)

Níže zadejte své celosvětové sledovací číslo ECU a získejte aktuální informace o doručení pomocí našeho expresního systému sledování.

O ECU Worldwide

Celosvětové sledování ECUSpolečnost ECU Worldwide (dříve ECU-Line), založená v roce 1987 v Belgii, je globálním lídrem v oblasti služeb NVOCC. S podporou bohatého dědictví, vášně a hbitosti jsme přinesli prvotřídní inovace v LCL (menší než kontejnerové zatížení) a nastavili několik měřítek v tomto odvětví.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Allcargo Logistics Ltd., největší indický poskytovatel integrovaných logistických řešení v soukromém sektoru, koupil společnost v roce 2006, což vedlo k další efektivitě našich operací. V květnu 2016 jsme překřtili naši identitu na ECU Worldwide a upevnili naši globální přítomnost tím, že jsme naše kanceláře sjednotili pod jediným názvem, který označoval naše dobře propojené kanceláře a vysoce koordinované operace. Naše snaha přiblížit geografické oblasti efektivitou našich systémů a vynikajícími odbornými znalostmi pro naše zákazníky zůstala nezměněna, a tak naplňuje filozofii „Geography Simplified“.

ECU Worldwide Tracking Help

ECU Worldwide Container Tracking Number Format

Když odesíláte s ECU Worldwide, získáte číslo pro sledování kontejneru Ecu-Line ve formátu XXXU1234567. Zjistěte více informací o sledovacím čísle kontejneru Ecu-Line z níže uvedeného obrázku.
ecu line sledování kontejnerů

Související sledování

Centrum nápovědy Ecu-Line Tracking

Pokud máte problém s naším systémem Ecu-Line Tracking, odešlete svůj problém zde, pomůžeme vám co nejdříve.
Prohlášení : NEMŮŽEME vaším jménem kontaktovat dopravce nebo jiné osoby, můžeme vám pouze pomoci sledovat váš balíček pomocí vašeho sledovacího čísla Ecu-Line v oficiálním sledovacím systému.

Dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro vás sledovat stav. Nemůžeme vás však kontaktovat ohledně jakéhokoli problému se zásilkou. Pro jakoukoli podporu se obraťte na jejich oficiální tým podpory.

užitečné odkazy

Sledujte více kontejnerových zásilek