DP WORLD Konteineru Izsekošana,Track DP WORLD Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu DP World konteinera izsekošanas numuru , lai iegūtu reāllaika NSICT konteinera statusu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par DP World

DP pasaules izsekošanaNSICT (Nhava Sheva International Container Terminal) tika izveidots 1997. gadā, un tā ir Indijas pirmā privātā un publiskā partnerība ostu sektorā. Ar lepnumu var teikt, ka milzīgās pārmaiņas, ko NSICT radīja Indijas kuģniecībā, ir bijis spēcīgs dzinējspēks konteineru tirdzniecības izaugsmei, ko Indija ir piedzīvojusi kopš tā laika. Lai gan NSICT sāka darboties jau sen, tā nekad nav zaudējusi savu nozīmi kuģniecības brālībā un šodien joprojām saglabā savu pozīciju kā Indijas iecienītākā konteineru vārteja ilgi pēc konkurences sākšanās.

Oficiālā vietne: www.dpworldmumbai.com

DP pasaules izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši DP World vietnē .
  • Ja nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju no NSICT oficiālās vietnes, labāk sazinieties ar DP World .

Sazinieties ar DP World sociālajos medijos

Ar DP World var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

DP World Container Tracking Number Format

Nosūtot ar NSICT, jūs saņemsiet NSICT konteinera izsekošanas numuru formātā XXXU1234567. Uzziniet vairāk NSICT konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
nsict konteineru izsekošana

DP World Container Tracking palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu DP World Container Tracking sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu DP World Container izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu