Ecu Worldwide Sledovanie Kontajnerov,Track Ecu Worldwide Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte svoje celosvetové sledovacie číslo ECU a získajte aktuálne informácie o doručení pomocou nášho expresného systému sledovania.

O ECU vo svete

Celosvetové sledovanie ECUSpoločnosť ECU Worldwide (predtým ECU-Line), založená v roku 1987 v Belgicku, je globálnym lídrom v oblasti služieb NVOCC. S podporou bohatého dedičstva, vášne a obratnosti sme priniesli inovácie svetovej triedy v oblasti LCL (menej ako kontajnerové zaťaženie) a nastavili sme niekoľko štandardov v tomto odvetví.

Allcargo Logistics Ltd., najväčší indický poskytovateľ integrovaných logistických riešení v súkromnom sektore, získal túto spoločnosť v roku 2006, čo viedlo k ďalšej efektívnosti našich operácií. V máji 2016 sme prekrstili našu identitu na ECU Worldwide a upevnili sme našu globálnu prítomnosť tým, že naše kancelárie zjednotili pod jedným názvom, ktorý označuje naše dobre prepojené kancelárie a vysoko koordinované operácie. Naša snaha priblížiť geografické oblasti efektívnosťou nášho systému a vynikajúcimi odbornými znalosťami pre našich zákazníkov zostala nezmenená, čím sa zachováva filozofia „Zjednodušenej geografie“.

ECU Worldwide Tracking Help

ECU Worldwide Container Tracking Number Format

Keď posielate s ECU Worldwide, dostanete číslo na sledovanie kontajnera Ecu-Line vo formáte XXXU1234567. Zistite viac informácií o sledovacom čísle kontajnera Ecu-Line z obrázku nižšie.
sledovanie kontajnerov riadkov ecu

Súvisiace sledovanie

Centrum pomoci Ecu-Line Tracking

Ak máte problém s naším systémom Ecu-Line Tracking, zadajte svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať prepravcu alebo iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou vášho sledovacieho čísla Ecu-Line v oficiálnom sledovacom systéme.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok

Leave a Comment

Your email address will not be published.