COSCO Konteineru Izsekošana,Track COSCO Container (24 Hrs)

Tālāk ierakstiet savu COSCO izsekošanas numuru, lai saņemtu informāciju par piegādi tiešsaistē, izmantojot mūsu ātrās izsekošanas sistēmu.

Par COSCO

cosco izsekošanaChina Ocean Shipping (Group) Company (COSCO) , viens no lielākajiem starptautiskajiem uzņēmumiem pasaulē, ir Ķīnas lielākā un pasaulē vadošā grupa, kas specializējas globālajā kuģniecībā, modernajā loģistikā un kuģu būvniecībā un remontā, Fortune Global 500 reitingā ieņemot 327. vietu. COSCO, kas dibināta 1961. gada 27. aprīlī, pieder un kontrolē vairāk nekā 800 modernu tirdzniecības kuģu, kuru kopējā tonnāža ir 56 miljoni DWT un gada kravnesība 400 miljoni tonnu. COSCO kuģniecības līnijas aptver vairāk nekā 1600 ostu vairāk nekā 160 valstīs un reģionos visā pasaulē, un tās flotes lielums ir pirmais Ķīnā un otrais pasaulē.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

COSCO izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši COSCO vietnē .
  • Ja nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju no COSCO oficiālās vietnes, labāk sazinieties ar COSCO.

COSCO ziņas

Sazinieties ar COSCO sociālajos medijos

Ar COSCO var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

COSCO konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar COSCO , jūs saņemsiet COSCO konteinera izsekošanas numuru formātā CBHU1234567, CBHU ir COSCO prefikss. Uzziniet vairāk COSCO konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
cosco konteineru izsekošana

COSCO izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu COSCO izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu COSCO izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu