CONCOR Konteinerio Stebėjimas,Track CONCOR Container (24 Hrs)

Toliau įveskite CONCOR konteinerio stebėjimo numerį , kurio formatas turi būti CXNU1234567, kad gautumėte CONCOR konteinerio būseną realiuoju laiku.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Apie CONCOR

concor sekimasContainer Corporation of India Ltd. (CONCOR) buvo įkurta 1988 m. kovo mėn. pagal Įmonių įstatymą ir pradėjo veikti nuo 1989 m. lapkričio mėn., perimdama esamą 7 ICD tinklą iš Indijos geležinkelių.

CONCOR yra įsipareigojusi savo klientams teikti reaguojančius, ekonomiškus, efektyvius ir patikimus logistikos sprendimus. Ji siekia būti pirmuoju savo klientų pasirinkimu. CONCOR yra į klientus orientuota, į rezultatus orientuota, į rezultatą orientuota organizacija, orientuota į tai, kad klientams būtų suteikta vertės už pinigus.

CONCOR sekimo pagalba

  • Jei turite problemų su mūsų konteinerių sekimo sistema, stebėkite savo konteinerį tiesiogiai CONCOR svetainėje .
  • Jei negaunate jokios stebėjimo informacijos iš oficialios CONCOR svetainės, geriau susisiekite su CONCOR .

Susisiekite su CONCOR socialiniuose tinkluose

Susisiekti su CONCOR galima toliau nurodytais kontaktais

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

CONCOR konteinerio sekimo numerio formatas

Kai išsiųsite su CONCOR, gausite CONCOR konteinerio sekimo numerį formatu CXNU1234567, CXNU yra CONCOR priešdėlis. Sužinokite daugiau apie CONCOR konteinerio sekimo numerį žemiau esančiame paveikslėlyje.
concor konteinerių sekimas

CONCOR konteinerių stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų su mūsų CONCOR konteinerių sekimo sistema, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su vežėju ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti siuntinį naudodami CONCOR konteinerio sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų