China Shipping Konteinerio Stebėjimas,Track China Shipping Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo Kinijos siuntimo konteinerio sekimo numerį , kurio formatas turėtų būti CSLU1234567, kad gautumėte Kinijos siuntimo konteinerio būseną realiuoju laiku.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Apie Kinijos siuntimą

Kinijos siuntų stebėjimas„ China Shipping (Group) Company“ (sutrumpintai „China Shipping“) buvo įkurta 1997 m. liepos 1 d. – tai labai išsami, tarptautinė, daugiasektorinė, tarpregioninė, transprivaloma įmonių grupė, kurios pagrindinė veikla yra laivyba. Jos būstinė buvo Šanchajuje.

Pagrindinė China Shipping teikiama paslauga – konteinerių, alyvų, birių krovinių, keleivių, automobilių ir specialių objektų pervežimas; ji labai greitai pasiūlys SGD paslaugą. Iki 2012 m. pabaigos bendrovei priklauso 500 įvairaus tipo laivų, kurių dedveitas siekia 30 mln. tonų. 3 pagrindinių laivynų dydžiai, konteinerių laivai, tanklaiviai, birių krovinių laivai yra geriausiuose pasaulio sąrašuose. Grupės įmonė, kurios metinis krovinių srautas siekia 460 mln. tonų ir 11 mln. konteinerių, atlieka svarbų vaidmenį remiant šalį prekyboje energijos ištekliais ir importo bei eksporto verslui.

Kinijos siuntų stebėjimo pagalba

Susisiekite su Kinijos siuntimu socialinėje žiniasklaidoje

Su siuntimu į Kiniją galima susisiekti toliau nurodytais kontaktais

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Kinijos gabenimo konteinerio sekimo numerio formatas

Kai siunčiate su „China Shipping“, gausite „China Shipping“ konteinerio sekimo numerį, kurio formatas yra CSLU1234567, CSLU yra „China Shipping“ priešdėlis.

„China Shipping“ iki šiol turi du priešdėlius, tai yra CCLU ir CSLU .

Sužinokite daugiau apie Kinijos pristatymo sekimo numerį žemiau esančiame paveikslėlyje.
Kinijos gabenimo konteinerių sekimas

Kinijos gabenimo konteinerių stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų su mūsų Kinijos siuntų konteinerių sekimo sistema, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su vežėju ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti jūsų siuntinį naudodami Kinijos siuntų konteinerio sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų