Canadian Pacific Railway Śledzenie Kontenerów,Track Canadian Pacific Railway Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera Canadian Pacific Railway , powinien mieć format CPPU1234567, aby uzyskać status kontenera Canadian Pacific Railway w czasie rzeczywistym.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O kanadyjskiej kolei Pacyfiku

Śledzenie kontenerów na kanadyjskim pacyfikuCanadian Pacific Railway została założona w 1881 roku, aby połączyć zaludnione ośrodki Kanady z ogromnym potencjałem jej stosunkowo niezaludnionego Zachodu. Ten niesamowity wyczyn inżynieryjny został ukończony 7 listopada 1885 roku – sześć lat przed terminem – kiedy ostatni kolec został wbity w Craigellachie, BC

Pomoc dotycząca śledzenia kanadyjskiej linii kolejowej na Pacyfiku

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie Canadian Pacific Railway lub za pomocą automatycznego śledzenia przesyłki: Telefon: 1 (888) 999-8111.
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony Canadian Pacific Railway, lepiej skontaktuj się z nimi .

Format numeru śledzenia kontenera Canadian Pacific Railway

Gdy wysyłasz przesyłkę za pośrednictwem Canadian Pacific Railway, otrzymasz numer śledzenia kontenera Canadian Pacific Railway w formacie CPPU1234567, CPPU to prefiks CP. Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera Canadian Pacific Railway z poniższego zdjęcia.
Śledzenie kontenerów na kanadyjskim pacyfiku

Centrum pomocy śledzenia kontenerów Canadian Pacific Railway

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów Canadian Pacific Railway, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadczenie : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera Canadian Pacific Railway w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych