WAN HAI Konteineru Izsekošana,Track WAN HAI Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu Wan Hai konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir WHLU1234567, lai iegūtu Wan Hai konteinera statusu reāllaikā.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par Wan Hai Lines

wan hai izsekošanaWan Hai Lines savu darbību sāka 1965. gadā, galvenokārt kā baļķu transportēšanas uzņēmums, kas darbojās Taivānā, Japānā un Dienvidaustrumāzijā. 1976. gadā, reaģējot uz starptautiskās tirdzniecības straujo attīstību Āzijas un Klusā okeāna reģionā un citām starptautiskām tendencēm, Wan Hai pārveidojās par pilnu konteineru kuģu kuģniecības uzņēmumu. Wan Hai ir vairāk nekā 30 gadu pieredze kuģniecības jomā, kā arī visaptverošs aparatūras un programmatūras aprīkojums un profesionāls personāls. Tas veic visintensīvākos reisus, un tam ir visplašākais pakalpojumu tīkls no visiem Āzijas pārvadātājiem.

Wan Hai izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši Wan Hai vietnē .
  • Ja jūs nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju no Wan Hai oficiālās vietnes, labāk sazinieties ar Wan Hai .

Sazinieties ar Van Hai sociālajos medijos

Ar Wan Hai var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Wan Hai konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar Wan Hai, jūs saņemsiet Wan Hai konteinera izsekošanas numuru formātā WHLU1234567, WHLU ir viens no Wan Hai prefiksiem. Qan Hai ir šāds prefikss: WHLU , TPCU un WHSU .
Uzziniet vairāk Wan Hai konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
wan hai konteineru izsekošana

Wan Hai konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu Wan Hai konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu Wan Hai konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu