UASC Konteyner Takibi,Track UASC Container (24 Hrs)

UASC konteyner takip numaranızı aşağıya girin , UACU1234567 formatına sahip olmalı, gerçek zamanlı UASC konteyner durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

UASC hakkında

uasc izlemeUnited Arab Shipping Company (UASC) Temmuz 1976’da kuruldu; Basra Körfezi’ndeki altı hissedar Arap devleti (Bahreyn, Irak, Kuveyt, Katar, Suudi Arabistan ve BAE) tarafından ortaklaşa. Aslen Kuveyt’te Kurumsal Merkezi ile şimdi Dubai’de kurulan UASC, Singapur’dan Asya’ya, Hamburg’dan Kuzey Avrupa’ya, Dubai’den Orta Doğu ve Hint Yarımadası’na, İstanbul’dan Akdeniz ve Kuzey Afrika’ya ve Amerika Kıtası’na Peachtree Corners, GA’dan hizmet vermektedir. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ.

UASC İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan UASC web sitesinde takip edin .
  • UASC resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, UASC ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

UASC ile Sosyal Medyada İletişime Geçin

UASC ile aşağıdakiler aracılığıyla iletişime geçilebilir:

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

UASC Konteyner Haberleri

UASC Konteyner Takip Numarası Formatı

UASC ile gönderdiğinizde, UACU1234567 biçiminde bir UASC konteyner takip numarası alacaksınız, UACU, UASC’nin öneklerinden biridir. UASC şu ön eke sahiptir: UACU , QNNU , QIBU ve BAEU .

Aşağıdaki resimden daha fazla UASC konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
uasc konteyner takibi

UASC Konteyner Takibi Yardım Merkezi

UASC Konteyner Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, en kısa sürede size yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkalarıyla iletişime geçemeyiz, yalnızca resmi takip sistemindeki UASC Konteyner takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin