TRITON Konteineri Jälgimine,Track TRITON Container (24 Hrs)

Sisestage alla oma Tritoni konteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema TRIU1234567, et saada reaalajas Tritoni konteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Tritoni kohta

tritoni konteineri jälgimineTRANS ASIA ettevõtete GROUP on laiendanud oma haaret erinevatele horisontidele. Indias Cochinis asuv Trans Asia Shipping Services (P) Ltd on lipulaev, millel on erinevad huvid laevade omamise, rahvusvaheliste ja kodumaiste (India) liinilaevanduste, konteinerite omamise, logistika, istanduste, laevaehituse ja kinnisvara valdkonnas. Kontserni ettevõtted on järgmised: – Indias: Trans Asian Shipping Services (P) Ltd., Cochin., Trans Asia Plantations., Century Shipyard (P) Ltd.. Ülemere: Trans Asian Shipping Services (Pte) Ltd., Singapur .

Tritoni jälgimise abi

  • Kui teil on probleeme meie konteineri jälgimissüsteemiga, jälgige oma konteinerit otse Tritoni veebisaidil .
  • Kui te Tritoni ametlikult veebisaidilt jälgimisteavet ei saa, võtke parem ühendust Tritoniga .

Tritoni konteineri jälgimisnumbri vorming

Kui saadate koos Tritoniga, saate Tritoni konteineri jälgimisnumbri vormingus TRIU1234567, TRIU on üks Tritoni eesliidetest. Tritonil on järgmine eesliide: TRIU , TTNU , TCNU , TCKU , YOIU , TRHU ja HNSU .

Lisateavet Tritoni konteineri jälgimisnumbri kohta leiate allolevast pildist.
tritoni jälgimine

Tritoni konteineri jälgimise abikeskus

Kui teil on meie Tritoni jälgimissüsteemiga probleeme, esitage oma probleem siin, me aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel ühendust võtta vedajaga ega teistega, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie Triton Containeri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi