TARROS Konteyner Takibi,Track TARROS Container (24 Hrs)

Tarros konteyner takip numaranızı aşağıya girin , GETU1234567 formatında olmalı, gerçek zamanlı Tarros konteyner durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Tarros Hakkında

tarros izleme1828 yılında “MA Grendi” olarak kurulan Tarros Group – bugün Akdeniz içi deniz taşımacılığında liderdir – altı kuşaktan beri aynı aile tarafından yönetilmektedir. Biz kimiz : La Spezia ana limanında 98 milyon Euro’dan fazla ciroya ve 200’den fazla çalışana sahip, altı kuşaktan beri aynı aile tarafından yönetilen bir şirketler grubu. Nasıl çalışırız: konteynerli deniz taşımacılığı yoğun bir sermaye endüstrisidir. 600 ila 1.800 teus kapasiteli birkaç konteyner gemisini konuşlandırıyoruz. 27.000’in üzerinde bir konteyner filomuz var ve La Spezia, Terminal del Golfo’daki çok amaçlı terminalimizi doğrudan işletiyoruz. Ortağımız Nora, konteyner depolama, onarım ve bakım için Santo Stefano Magra’da 80.000 m2’yi aşan bir iç depoya sahiptir ve işletmektedir. Birkaç Avrupa ve Akdeniz nakliye acentesinde ortağız.

Resmi web sitesi: www.tarros.it

Tarros İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan Tarros web sitesinden takip edin .
  • Tarros resmi web sitesinden izleme bilgisi alamazsanız, Tarros ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

Tarros Konteyner Takip Numarası Formatı

Tarros ile gönderdiğinizde, GETU1234567 biçiminde bir Tarros konteyner takip numarası alacaksınız, GETU, Tarros’un ön ekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla Tarros konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
tarros konteyner takibi

Tarros Konteyner Takibi Yardım Merkezi

Tarros Takip sistemimiz ile ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemiyoruz, sadece resmi takip sistemindeki Tarros Konteyner takip numaranız ile paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin