SINOTRANS Śledzenie Kontenerów,Track SINOTRANS Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera Sinotrans , powinien mieć format SNTU1234567, uzyskaj status kontenera Sinotrans w czasie rzeczywistym.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O liniach kontenerowych Sinotrans

śledzenie sinotransSinotrans Container Lines Co., Ltd (Sinolines) została założona w Szanghaju 28 maja 1998 r. Jako wyspecjalizowana spółka zależna Grupy Sinotrans&CSC, która jest wiodącym dostawcą zintegrowanych usług logistycznych i dużym przedsiębiorstwem państwowym, Sinolines jest głównie odpowiedzialny za scentralizowane działanie międzynarodowego transportu kontenerowego systemu Sinotrans&CSC.

Sinolines rozwijało swoją działalność, otwierając oddziały w Dalian, Tianjin, Pekinie, Qingdao, Ningbo, Nanjing, Fuzhou, Xiamen i Shenzhen. W zależności od rozległej sieci Sinotrans&CSC, nasze usługi obejmują niemal wszystkie główne miasta i porty Chin z zagranicą, w tym Japonię, Koreę, Hongkong, Tajwan, Australię, Filipiny, Singapur, Wietnam i Indonezję.

Oficjalna strona internetowa: www.sinolines.com

Pomoc dotycząca śledzenia Sinotrans

Format numeru śledzenia kontenera Sinotrans

Gdy wysyłasz za pośrednictwem Sinotrans, otrzymasz numer śledzenia kontenera Sinotrans w formacie SNTU1234567, SNTU jest jednym z prefiksów Sinotrans. Sinotrans ma cztery prefiksy, są to SNBU , SNHU , SNTU, SNGU i SNCU .

Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera Sinotrans z poniższego zdjęcia.
śledzenie kontenerów sinotrans

Centrum pomocy śledzenia kontenerów Sinotrans

Jeśli masz problem z naszym systemem Sinotrans Tracking, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadcz : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera Sinotrans w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych