SINOTRANS Konteineri Jälgimine,Track SINOTRANS Container (24 Hrs)

Sisestage alla oma Sinotransi konteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema SNTU1234567, et saada reaalajas Sinotransi konteineri olek.

Teave Sinotransi konteineriliinide kohta

sinotransi jälgimineSinotrans Container Lines Co., Ltd (Sinolines) asutati Shanghais 28. mail 1998. Sinotrans&CSC Groupi spetsialiseerunud tütarettevõttena, mis on juhtiv integreeritud logistikateenuste pakkuja ja suur riigiettevõte, vastutab Sinolines peamiselt Sinotrans&CSC süsteemi rahvusvahelise konteinerveoäri tsentraliseeritud opereerimine.

Sinolines on jätkanud äri arendamist, asutanud filiaale Dalianis, Tianjinis, Pekingis, Qingdaos, Ningbo, Nanjingis, Fuzhous, Xiamenis ja Shenzhenis. Olenevalt Sinotrans&CSC suurest võrgustikust hõlmavad meie teenused peaaegu kõiki Hiina peamisi linnu ja sadamaid kuni ülemere, sealhulgas Jaapan, Korea, Hongkong, Taiwan, Austraalia, Filipiinid, Singapur, Vietnam ja Indoneesia.

Ametlik veebisait: www.sinolines.com

Sinotransi jälgimise abi

Sinotransi konteineri jälgimisnumbri vorming

Kui saadate Sinotransiga, saate Sinotransi konteineri jälgimisnumbri vormingus SNTU1234567, SNTU on üks Sinotransi eesliidetest. Sinotransil on neli eesliidet, need on SNBU , SNHU , SNTU, SNGU ja SNCU .

Lisateavet Sinotransi konteineri jälgimise numbrite kohta leiate allolevast pildist.
sinotransi konteineri jälgimine

Sinotransi konteinerite jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie Sinotransi jälgimissüsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel operaatori ega teistega ühendust võtta, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie Sinotrans Containeri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi