SAMSKIP Konteineri Jälgimine,Track SAMSKIP Container (24 Hrs)

Sisestage allpool oma Samskipi konteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema SANU1234567, et saada reaalajas Samskipi konteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Samskipi kohta

samskipi jälgimineSamskip on ülemaailmne logistikaettevõte, mis pakub transporti ja sellega seotud teenuseid maa-, mere-, raudtee- ja õhutranspordiga, keskendudes eelkõige kuluefektiivsele, säästvale ja keskkonnasõbralikule transpordile. Umbes 560 miljoni euro suuruse aastakäibega Samskip on nüüd üks suuremaid Euroopa transpordiettevõtteid, millel on esindused 24 riigis Euroopas, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas, Aasias ja Austraalias ning kus töötab ligikaudu 1300 inimest üle maailma.

Samskipi peakontor asub Hollandis, kuid algselt asutati see 1990. aastal Islandil. Sellest ajast alates on Samskip saavutanud järjekindla orgaanilise kasvu, mida täiendavad strateegilised omandamised.

Samskipi jälgimise abi

  • Kui teil on probleeme meie konteineri jälgimissüsteemiga, jälgige oma konteinerit otse Samskipi veebisaidil .
  • Kui te Samskipi ametlikult veebisaidilt jälgimisteavet ei saa, võtke parem Samskipiga ühendust .

Samskipi konteineri jälgimise numbrivorming

Samskipiga tarnimisel saate Samskipi konteineri jälgimisnumbri vormingus SANU1234567, SANU on üks Samskipi eesliidetest. Samskipil on järgmised eesliited: COCU , GNSU , SANU , SWLU ja VDMU . Lisateavet Samskipi konteineri jälgimisnumbrite kohta leiate allolevast pildist.
samskipi konteineri jälgimine

Samskipi konteineri jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie Samskipi jälgimissüsteemiga, esitage oma probleem siin, me aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel operaatori ega teistega ühendust võtta, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie Samskip Containeri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi