Safmarine Konteinerio Stebėjimas,Track Safmarine Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo „Safmarine“ sekimo numerį ir gaukite tiesioginio pristatymo informaciją naudodami mūsų greitojo sekimo sistemą.

Apie Safmariną

safmarino sekimas„ Safmarine “ („Safmarine Container Lines NV“) yra tarptautinė laivybos įmonė, siūlanti konteinerių ir birių krovinių gabenimo paslaugas visame pasaulyje. 1946 m. ​​Pietų Afrikos pramonininkų ir Amerikos laivų savininkų suburtas „Safmarine“ dabar yra plačiai žinomas kaip šiaurės/pietų prekybos ir Afrikos specialistas. Linija yra atstovaujama daugiau nei 130 šalių visame pasaulyje, daugiau nei 1200 jūreivių parduoda savo paslaugas. „Safmarine“ būstinė yra ir registruota Antverpene, Belgijoje, nuo 1996 m., kai baigė Belgijos konteinerių linijos CMBT įsigijimą, kuri savo ruožtu buvo CMB išauga. 1999 m. Safmarine įsigijo Danijos įmonė AP Moller-Maersk Group, o Maersk nusprendė išlaikyti Safmarine prekės ženklą, o ne visiškai integruoti jį į Maersk Sealand. 2002 m. „Safmarine“ įsigijo „Torm Lines“.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

„Safmarine“ sekimo pagalba

  • Jei kyla problemų dėl mūsų konteinerių sekimo sistemos, stebėkite savo konteinerį tiesiogiai Safmarine svetainėje .
  • Jei negaunate jokios sekimo informacijos iš oficialios „Safmarine“ svetainės, geriau susisiekite su „Safmarine “ .

Safmarino naujienos

  • Safmarinai švenčia tarptautinę Mandelos dieną

Susisiekite su Safmarine socialinėje žiniasklaidoje

Susisiekti su Safmarine galite šiais būdais

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

„Safmarine“ konteinerio sekimo numerio formatas

Kai išsiųsite su Safmarine, gausite Safmarine konteinerio sekimo numerį, kurio formatas SAMU1234567, SAMU yra Safmarine priešdėlis. „Safmarine“ turi du priešdėlius: SAMU ir CMBU . Sužinokite daugiau „Safmarine“ konteinerio sekimo numerio informacijos iš toliau pateiktos nuotraukos.

safmarino sekimas

Susijęs stebėjimas

„Safmarine Tracking“ pagalbos centras

Jei turite problemų dėl mūsų Safmarine sekimo sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti siuntinį naudodami „Safmarine“ sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų