NYK Konteyner Takibi,Track NYK Container (24 Hrs)

NYK konteyner takip numaranızı aşağıya girin , NYKU1234567 biçiminde olmalıdır, gerçek zamanlı NYK Line konteyner durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

NYK Hattı Hakkında

nyc izleme120 yılı aşkın faaliyet süresi boyunca NYK Group, deniz taşımacılığına dayalı bir gruptan şimdi deniz, kara ve hava yoluyla hizmetler sunan kapsamlı bir lojistik sağlayıcıya dönüşmüştür. NYK Group, her çalışanın müşterilerinin beklentilerini karşılamaya ve toplumun güvenini kazanmaya çalıştığı için grup misyon beyanının gerçekleştirilmesi için çaba göstermektedir.

NYK Hat Takibi Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan NYK Line web sitesinden takip edin .
  • NYK Line resmi web sitesinden takip bilgisi almazsanız, NYK Line ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

NYK Hattı Haberleri

NYK Line ile Sosyal Medyada İletişime Geçin

NYK Line ile aşağıdakiler aracılığıyla iletişime geçilebilir:

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

NYK Konteyner Takip Numarası Formatı

NYK Line ile gönderi yaptığınızda, NYKU1234567 biçiminde bir NYK Line konteyner takip numarası alacaksınız, NYKU, NYK Line’ın ön ekidir. NYK Line’ın iki öneki vardır, bunlar NYKU ve NYNU’dur . Aşağıdaki resimden daha fazla NYK Line konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
nyk konteyner takibi

NYK Konteyner Takibi Yardım Merkezi

NYK Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkalarıyla iletişime geçemeyiz, yalnızca resmi takip sistemindeki NYK Konteyner takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin