NORDANA Śledzenie Kontenerów,Track NORDANA Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera Nordana , powinien mieć format NODU1234567, uzyskaj status kontenera Nordana w czasie rzeczywistym.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Nordana

śledzenie nordanaNazwa Nordanawywodzi się z norweskiego i duńskiego pochodzenia. Usługa rozpoczęła się w 1957 roku jako wspólne przedsięwzięcie norweskiego Fearnley & Eger i duńskiego DFDS. Później firma F&E zdecydowała się wycofać i usługa była kontynuowana pod kierownictwem duńskim, ale nazwa pozostaje tak silna jak zawsze. Początkowo usługa opierała się na przewozach z Morza Śródziemnego na Karaiby, Amerykę Środkową i Meksyk, a statki wracały do ​​Morza Śródziemnego przez USA/Skandynawię. Wraz z rozwojem wydobycia ropy i gazu w Afryce Północnej w 1961 roku wdrożono bezpośrednie połączenie z USA do Morza Śródziemnego, a zawinięcia do portów skandynawskich zostały zawieszone. W 1969 roku wprowadzono do służby cztery konwencjonalne siostrzane statki o udźwigu 85 ton, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na większe i cięższe ładunki do Afryki Północnej.

Rosnące zatłoczenie w portach północnoafrykańskich pokazało, że do uzyskania priorytetowego postoju potrzebny jest bardziej wyspecjalizowany tonaż. W 1979 roku wprowadzono cztery wielofunkcyjne statki RoRo. Statki oferowały całkowicie nową, unikalną i wyrafinowaną koncepcję obsługi ładunków dla handlu oraz z wyraźną korzyścią dla wielu różnych klientów linii. Dzięki wprowadzeniu najbardziej zaawansowanej koncepcji RoRo, statki uzyskiwały szybkie wysyłki nawet w najtrudniejszych portach. Od tego czasu Nordana rozszerzyła zakres geograficzny, poprawiła częstotliwości i rozszerzyła swoje usługi, aby stać się jednym z wiodących uniwersalnych liniowców RoRo. Dziś Nordana jest uznawana za przewoźnika specjalistycznego, który jest w stanie sprostać zróżnicowanym potrzebom naszych klientów w zakresie obsługi ładunków, niezawodności i zawinięć do portów.

Oficjalna strona internetowa: www.nordana.com

Pomoc dotycząca śledzenia Nordana

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie Nordana .
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony Nordana, lepiej skontaktuj się z Nordana .

Format numeru śledzenia kontenera Nordana

Kiedy wysyłasz z Nordana, otrzymasz numer śledzenia kontenera Nordana w formacie NODU1234567, NODU to prefiks Nordana. Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera Nordana z poniższego zdjęcia.
śledzenie kontenerów nordana

Centrum pomocy Nordana Container Tracking

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów Nordana, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadcz : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera Nordana w oficjalnym systemie śledzenia.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych