LIBRA Konteineru Izsekošana,Track LIBRA Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu Libra konteinera izsekošanas numuru , kam jābūt formātā LBIU1234567, lai iegūtu reāllaika Libra konteinera statusu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par Svariem

Svaru izsekošanaLibra ir Brazīlijas kuģniecības kompānija, spēcīga, uzticama, kas specializējas Dienvidatlantijas jūrā, ir apņēmusies attīstīt savu reģionu un cenšas piedāvāt saviem klientiem labākos jūras transporta risinājumus. Tādējādi tas kļūst par īstu partneri, kas cenšas veidot ilgtermiņa attiecības ar saviem klientiem un sekot līdzi viņu attīstībai un nākotnes izaugsmei.

Svaru izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši Libra vietnē .
  • Ja no Libra oficiālās vietnes nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar Libra .

Svaru konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar Libra, jūs saņemsiet Libra konteinera izsekošanas numuru formātā LBIU1234567. Svariem ir divi prefiksi: LBIU un MOMU . Uzziniet vairāk Svaru konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
Libra konteineru izsekošana

Svaru konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu Libra konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu Libra Container izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu