Horizon Lines Sledovanie Kontajnerov,Track Horizon Lines Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte číslo sledovania kontajnera Horizon Lines , malo by mať formát HRZU1234567, získajte stav kontajnera Horizon Lines v reálnom čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Horizon Lines

sledovanie horizontovHorizon Lines je lídrom v poskytovaní najspoľahlivejších, najefektívnejších a najzodpovednejších služieb námornej nákladnej dopravy do všetkých troch regiónov Jones Act v Spojených štátoch. Sme jediná domáca lodná spoločnosť, ktorá sa výhradne venuje podpore ľudí a podnikov na Aljaške, Havaji, Portoriku a na pevnine s 13 plavidlami plne kvalifikovanými podľa Jones Act a tímom skúsených, oddaných profesionálov.

Oficiálna webová stránka: www.horizonlines.com

Pomocník pre sledovanie horizontálnych čiar

Formát čísla sledovania kontajnera Horizon Lines

Keď posielate s Horizon Lines, dostanete číslo zásielky Horizon Lines vo formáte HRZU1234567, HRZU je predpona Horizon Lines. Horizon Lines má dve predpony, sú to HRZU a CXCU . Zistite viac informácií o sledovacom čísle kontajnera Horizon Lines z obrázku nižšie.
horizontálne línie sledovanie kontajnerov

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok