Heung A Shipping Konteinerio Stebėjimas,Track Heung A Shipping Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo Heung-A siuntimo sekimo numerį , kurio formatas turėtų būti HALU1234567, kad gautumėte Heung-A konteinerio būseną realiuoju laiku.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Apie „Heung-A Shipping“.

heung-a siuntimo sekimas„Heung-A Shipping Co., Ltd.“ atšventė 53 metų jubiliejų nuo tada, kai buvo įkurta 1961 m. Pradėjusi nuo tradicinių Korėjos ir Japonijos lainerių paslaugų, bendrovė išsiplėtė į vieną iš plačiausių Azijos tiekimo tinklų ir išplėtė didelę eksploatavimo patirtį. . Turėdamas šią patirtį ir infrastruktūrą, „Heung-A“ greitai ir saugiai pristato krovinius vertinamų klientų vardu.

Oficiali svetainė: www.heung-a.co.kr

„Heung-A“ pristatymo stebėjimo pagalba

  • Jei turite problemų su mūsų konteinerių sekimo sistema, stebėkite savo konteinerį tiesiogiai „ Heung-A Shipping“ svetainėje .
  • Jei negaunate jokios stebėjimo informacijos iš oficialios „Heung-A Shipping“ svetainės, geriau susisiekite su jais .

Heung-A sekimo numerio formatas

Kai siunčiate su „Heung-A Shipping“, gausite „Heung-A Shipping“ sekimo numerį, kurio formatas yra HALU1234567, HALU yra „Heung-A Shipping“ priešdėlis. Žemiau esančiame paveikslėlyje sužinokite daugiau informacijos apie Heung-A siuntimo sekimo numerį.
heung-a siuntimo sekimas

„Heung-A“ siuntimo stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų dėl mūsų Heung-A siuntimo stebėjimo sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su vežėju ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti jūsų siuntinį naudodami „Heung-A Shipping“ sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų