FLORENS Konteineri Jälgimine,Track FLORENS Container (24 Hrs)

Sisestage allpool oma Florensi konteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema FSCU1234567, et saada reaalajas Florensi konteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Florensi konteinerteenuste kohta

florensi konteinerite jälgimineAlates 1987. aastast, mil Florenstarninud oma esimese konteineri pikaajalise rendilepingu alusel, oleme pidevalt suurendanud oma pühendumust ülemaailmsele laevandustööstusele. Alguses keskendusime kuivade ja külmkonteinerite tarnimisele pikaajalise rendilepingu alusel Aasias asuvate kontode jaoks, eriti Cosco jaoks. 1992. aastal investeerisime kolmanda osapoole haldusprogrammide raames konteineritesse. 1995. aastaks laienes meie pikaajaliste üksuste kliendibaas ka väljaspool Aasiat asuvatele vedajatele. 1996. aastal laienes meie organisatsioon ülemaailmselt, avades kontorid ja depood üle maailma. Samal ajal lisandusid portfelli master- ja lühiajalised l lihtsused. Laienevale kuivlasti- ja külmkonteinerite laevastikule lisandusid avatud katted ja lamedad riiulid. Meil pole mitte ainult positsiooni, et tegeleda oma tööstuse liisingusektoriga, vaid pakume ka laia valikut kasutatud konteinereid müügiks üle maailma.

Florensi jälgimise abi

Võtke Florensiga ühendust sotsiaalmeedias

Florensiga saab ühendust võtta järgmiselt

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Florensi konteineri jälgimisnumbri vorming

Florensiga tarnides saate Florensi konteineri jälgimisnumbri vormingus FSCU1234567, FSCU on Florensi eesliide.

Florensi konteinerteenustel on järgmine eesliide: FBIU , FBLU , FBZU , FCIU , FJKU , FSCU , JTMU ja PGXU.

Lisateavet Florensi konteineri jälgimise numbrite kohta leiate allolevast pildist.
florensi jälgimine

Florensi konteinerite jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie Florensi konteineri jälgimise süsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel ühendust võtta vedajaga ega teistega, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie Florensi konteineri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi