CONCOR Konteyner Takibi,Track CONCOR Container (24 Hrs)

CONCOR kapsayıcı takip numaranızı aşağıya girin, CXNU1234567 biçiminde olmalıdır, gerçek zamanlı CONCOR kapsayıcı durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

CONCOR hakkında

concor izlemeContainer Corporation of India Ltd. (CONCOR) , Mart 1988’de Şirketler Yasası kapsamında kurulmuş ve Kasım 1989’dan itibaren Hindistan Demiryollarından mevcut 7 ICD ağını devralarak faaliyete başlamıştır.

CONCOR, müşterilerine duyarlı, uygun maliyetli, verimli ve güvenilir lojistik çözümler sağlamayı taahhüt eder. Müşterilerinin ilk tercihi olmaya çalışmaktadır. CONCOR, müşteri odaklı, performans odaklı, sonuç odaklı, müşterilerine paranın karşılığını vermeye odaklanmış bir kuruluştur.

CONCOR İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan CONCOR web sitesinden takip edin .
  • CONCOR resmi web sitesinden takip bilgisi almazsanız, CONCOR ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

CONCOR ile Sosyal Medyada İletişime Geçin

CONCOR ile aşağıdakiler aracılığıyla iletişime geçilebilir:

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

CONCOR Konteyner Takip Numarası Formatı

CONCOR ile gönderdiğinizde, CXNU1234567 biçiminde bir CONCOR konteyner takip numarası alacaksınız, CXNU, CONCOR’un önekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla CONCOR konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
concor konteyner takibi

CONCOR Konteyner Takibi Yardım Merkezi

CONCOR Konteyner Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece resmi takip sistemindeki CONCOR Konteyner takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin