CN Konteyner Takibi,Track CN Container (24 Hrs)

CN konteyner takip numaranızı aşağıya girin , CNRU1234567 formatına sahip olmalı, gerçek zamanlı CN konteyner durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Kanada Ulusal Demiryolu Hakkında

cn konteyner takibiZengin bir tarih ve parlak bir gelecek. CN bir demiryolundan daha fazlasıdır. CN entegre taşımacılık hizmetleri sunan bir taşımacılık şirketidir: demiryolu, intermodal, kamyon taşımacılığı, nakliye, depolama ve dağıtım. CN her yıl malları teslim etmeye devam ediyor. CN, çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve halkın güvenliğini taahhüt eden, bağlı bir kurumsal vatandaştır.

CN , çevre yönetimine ve işyerinde istisnai bir ortam geliştirmeye odaklanan hissedar değeri ve daha güçlü topluluklar oluşturmaya yatırım yapıyor.

Resmi web sitesi: www.cn.ca

CN İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan CN web sitesinden takip edin .
  • CN resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, CN ile iletişime geçseniz iyi olur .

Kanada Ulusal Demiryolu ile Sosyal Medyada İletişime Geçin

Kanada Ulusal Demiryolları ile aşağıdakiler aracılığıyla iletişime geçilebilir:

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

CN Konteyner Takip Numarası Formatı

CN ile gönderdiğinizde, CNRU1234567 biçiminde bir CN konteyner takip numarası alacaksınız, CNRU CN’nin önekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla CN konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
cn konteyner takibi

CN Konteyner Takibi Yardım Merkezi

CN Konteyner Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece resmi takip sistemindeki CN Konteyner takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin