CN Śledzenie Kontenerów,Track CN Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera CN , powinien mieć format CNRU1234567, uzyskaj status kontenera CN w czasie rzeczywistym.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O kanadyjskiej kolei państwowej

śledzenie kontenerów cnBogata historia i świetlana przyszłość. CN to coś więcej niż kolej. CN to firma transportowa oferująca zintegrowane usługi transportowe: kolej, intermodal, transport samochodowy, spedycja, magazynowanie i dystrybucja. CN nadal dostarcza towary rok po roku. CN jest zaangażowanym obywatelem korporacyjnym, zaangażowanym w bezpieczeństwo naszych pracowników, klientów i społeczeństwa.

CN inwestuje w budowanie wartości dla akcjonariuszy i silniejszych społeczności, koncentrując się na zarządzaniu środowiskiem i tworzeniu wyjątkowego środowiska w miejscu pracy.

Oficjalna strona internetowa: www.cn.ca

Pomoc dotycząca śledzenia CN

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie CN .
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony CN, lepiej skontaktuj się z CN .

Skontaktuj się z Canadian National Railway w mediach społecznościowych

Z Canadian National Railway można się skontaktować poprzez:

  • Facebook
  • Linkedin
  • Świergot

Format numeru śledzenia kontenera CN

Gdy wysyłasz za pośrednictwem CN, otrzymasz numer śledzenia kontenera CN w formacie CNRU1234567, CNRU to prefiks CN. Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera CN z poniższego zdjęcia.
śledzenie kontenerów cn

Centrum pomocy śledzenia kontenerów CN

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów CN, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadczenie : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera CN w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych