CN Konteineru Izsekošana,Track CN Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu CN konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir CNRU1234567, lai iegūtu reāllaika CN konteinera statusu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par Kanādas nacionālo dzelzceļu

cn konteinera izsekošanaBagāta vēsture un gaiša nākotne. CN ir vairāk nekā tikai dzelzceļš. CN ir transporta uzņēmums, kas piedāvā integrētus transporta pakalpojumus: dzelzceļa, intermodālo, autopārvadājumu, kravu ekspedīcijas, noliktavu un izplatīšanas pakalpojumus. CN turpina piegādāt preces gadu no gada. CN ir iesaistīts korporatīvs pilsonis, kas ir apņēmies rūpēties par savu darbinieku, klientu un sabiedrības drošību.

CN ir ieguldīts akcionāru vērtības un spēcīgāku kopienu veidošanā, koncentrējoties uz vides pārvaldību un izcilas vides veidošanu darba vietā.

Oficiālā vietne: www.cn.ca

CN izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši CN vietnē .
  • Ja no CN oficiālās vietnes nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar CN .

Sazinieties ar Kanādas Nacionālo dzelzceļu sociālajos medijos

Ar Kanādas Nacionālo dzelzceļu var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

CN konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar CN, jūs saņemsiet CN konteinera izsekošanas numuru formātā CNRU1234567, CNRU ir CN prefikss. Uzziniet vairāk par CN konteinera izsekošanas numuru zemāk redzamajā attēlā.
cn konteinera izsekošana

CN konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu CN konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu CN konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu