CN Konteinerio Stebėjimas,Track CN Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo CN konteinerio stebėjimo numerį , kurio formatas turėtų būti CNRU1234567, kad gautumėte CN konteinerio būseną realiuoju laiku.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Apie Kanados nacionalinį geležinkelį

cn konteinerio sekimasTurtinga istorija ir šviesi ateitis. CN yra daugiau nei tik geležinkelis. CN yra transporto įmonė, siūlanti integruotas pervežimo paslaugas: geležinkelių, intermodalinių, krovinių gabenimo, krovinių ekspedijavimo, sandėliavimo ir distribucijos. CN ir toliau pristato prekes kiekvienais metais. CN yra įsipareigojęs verslo pilietis, įsipareigojęs savo darbuotojų, klientų ir visuomenės saugumui.

CN yra investuojama į akcininkų vertės kūrimą ir stipresnes bendruomenes, orientuota į aplinkos tvarkymą ir išskirtinės aplinkos kūrimą darbo vietoje.

Oficiali svetainė: www.cn.ca

CN sekimo pagalba

  • Jei turite problemų su mūsų konteinerių sekimo sistema, stebėkite savo konteinerį tiesiogiai CN svetainėje .
  • Jei negaunate jokios stebėjimo informacijos iš oficialios CN svetainės, geriau susisiekite su CN .

Susisiekite su Kanados nacionaliniu geležinkeliu socialinėje žiniasklaidoje

Su Kanados nacionaliniu geležinkeliu galite susisiekti šiuo adresu

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

CN konteinerio sekimo numerio formatas

Kai siunčiate su CN, gausite CN konteinerio sekimo numerį formatu CNRU1234567, CNRU yra CN priešdėlis. Sužinokite daugiau CN konteinerio sekimo numerio informacijos žemiau esančiame paveikslėlyje.
cn konteinerio sekimas

CN konteinerių stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų dėl mūsų CN konteinerių sekimo sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti jūsų paketą naudodami jūsų CN konteinerio sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų