China Shipping Konteineri Jälgimine,Track China Shipping Container (24 Hrs)

Sisestage allpool oma Hiina saatmiskonteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema CSLU1234567, et saada reaalajas Hiina saatmiskonteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Hiina laevanduse kohta

Hiina saatmise jälgimineChina Shipping (Group) Company (lühend China Shipping) asutati 1. juulil 1997. See on tohutult laiaulatuslik, riikidevaheline, mitut sektorit hõlmav, piirkondadeülene, transomandiga ettevõtete grupp, mille põhitegevuseks on laevandus. Selle peakorter asus Shanghais.

China Shippingu põhiteenus on konteinerite, õlide, puistlasti, reisijate, autode ja eriobjektide vedu; see hakkab varsti pakkuma LNG-teenust. 2012. aasta lõpuks kuulub ettevõttele 500 erinevat tüüpi laeva, mille kandevõime ulatub 30 miljoni tonnini. Kolme tuumalaevastiku, konteinerlaevad, tankerid, puistlastilaevad, suurused on maailma edetabelis. Kontserni ettevõte oma aastase kaubaveoga 460 miljonit tonni ja 11 miljonit konteinerit mängib olulist rolli riigi toetamisel energiaressurssidega kauplemisel ning impordi- ja ekspordiäril.

Hiina saatmise jälgimise abi

Võtke sotsiaalmeedias ühendust Hiina saatmisega

Hiina saatmisega saate ühendust võtta järgmiselt

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Hiina saatekonteineri jälgimisnumbri vorming

Kui saadate China Shippinguga, saate China Shippingu konteineri jälgimisnumbri vormingus CSLU1234567, CSLU on China Shippingu eesliide.

China Shippingul on seni kaks eesliidet, need on CCLU ja CSLU .

Lisateavet Hiina saatmise jälgimisnumbrite kohta leiate allolevast pildist.
Hiina transpordikonteinerite jälgimine

Hiina transpordikonteinerite jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie Hiina kaubakonteinerite jälgimissüsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid niipea kui võimalik.
Deklareerige : me EI saa teie nimel ühendust võtta vedajaga ega teistega, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult Hiina saatekonteineri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi