Bridgehead Konteineru Izsekošana,Track Bridgehead Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu Bridgehead konteinera izsekošanas numuru , kam jābūt formātā BHCU1234567, lai iegūtu reāllaika konteinera statusu Bridgehead.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par tiltgalvu

tilta galvas konteineru izsekošanaBridgehead Container Services Ltd (dibināts 1977. gada martā) ir reģistrēts starptautisks konteineru iznomātājs, kas atrodas Liverpūlē. Uzņēmuma flote ar vairāk nekā 50 000 TEU sastāv no standarta sausajiem furgoniem, atvērtām virsmām, saliekamu plakanu klāsta un gan 20, gan 40 collu augstiem kubiem. Mēs veicam tirdzniecību visā pasaulē, un mūsu biroji/aģentūras vairāk nekā 30 valstīs pārvalda vairāk nekā 100 depo, piedāvājot pilnas servisa iespējas.

Oficiālā vietne: www.bridgeheadcontainers.com

Bridgehead izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši Bridgehead vietnē .
  • Ja Bridžhedas oficiālajā vietnē nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar Bridžhedu.

Bridgehead konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar Bridgehead, jūs saņemsiet Bridgehead konteinera izsekošanas numuru formātā BHCU1234567, BHCU ir Bridgehead prefikss.

Bridgehead ir divi prefiksi: MBIU un BHCU .

Uzziniet vairāk Bridgehead konteinera izsekošanas numura informācijas zemāk redzamajā attēlā.
tilta galvas konteineru izsekošana

Bridgehead konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu Bridgehead konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu Bridgehead Container izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu