TARROS Konteinerio Stebėjimas,Track TARROS Container (24 Hrs)

Toliau įveskite Tarros konteinerio stebėjimo numerį , kurio formatas turėtų būti GETU1234567, kad gautumėte Tarros konteinerio būseną realiuoju laiku.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Apie Tarosą

tarros sekimasĮkurta 1828 m. kaip „MA Grendi“, „ Tarros Group “, kuri šiandien yra Viduržemio jūros laivybos lyderė, yra valdoma tos pačios šeimos jau šešias kartas. Kas mes esame : įmonių grupė, valdoma tos pačios šeimos nuo šešių kartų, kurios apyvarta viršija 98 milijonus eurų, o La Spezia namų uoste dirba daugiau nei 200 darbuotojų. Kaip mes veikiame: konteinerinis jūrų transportas yra intensyvi kapitalo pramonė. Mes dislokuojame kelis konteinerinius laivus, kurių talpa nuo 600 iki 1800 teus. Mes turime daugiau nei 27 000 vienetų konteinerių parką ir tiesiogiai valdome savo daugiafunkcį terminalą La Spezia, Terminal del Golfo. Mūsų partnerė Nora turi ir valdo daugiau nei 80 000 kv.m vidaus sandėlį Santo Stefano Magra mieste, kuriame saugomi, remontuojami ir prižiūrimi konteineriai. Esame partneriai keliose Europos ir Viduržemio jūros laivybos agentūrose.

Oficiali svetainė: www.tarros.it

Tarros sekimo pagalba

  • Jei turite problemų su mūsų konteinerių sekimo sistema, stebėkite savo konteinerį tiesiogiai Tarros svetainėje .
  • Jei negaunate jokios stebėjimo informacijos iš oficialios Tarros svetainės, geriau susisiekite su Tarros .

Tarros konteinerio stebėjimo numerio formatas

Kai siunčiate su Tarros, gausite Tarros konteinerio sekimo numerį formatu GETU1234567, GETU yra Tarros priešdėlis. Sužinokite daugiau apie Tarros konteinerio sekimo numerį žemiau esančiame paveikslėlyje.
tarros konteinerių sekimas

Tarros konteinerių sekimo pagalbos centras

Jei turite problemų dėl mūsų Tarros sekimo sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su vežėju ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti jūsų siuntinį naudodami Tarros konteinerio sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų