TAL Konteineri Jälgimine,Track TAL Container (24 Hrs)

Sisestage allpool oma TAL-i konteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema TCLU1234567, et saada reaalajas TAL-konteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

TAL Internationali kohta

tal rahvusvaheline jälgimineTAL International on üks maailma vanimaid ja suurimaid ühendvedude kaubakonteinerite rendileandjaid. Asutati 1963. aastal varsti pärast konteinerkaubanduse arengut ja täna teenindame peaaegu kõiki maailma suuremaid laevaliine. Tegutseme 17 esinduse kaudu 11 riigis ja ligikaudu 230 kolmanda osapoole konteinerladu kaudu 40 riigis.

Meie laevastik sisaldab üle 2 miljoni TEU kuivkonteinereid, külmkonteinereid, paakkonteinereid, avatud katteid, lamedaid riiulid, šassiid, generaatorkomplekte ja kaubaaluseid, muutes TAL-i üheks suurimaks konteinerite liisinguettevõtteks maailmas.

TAL International Tracking Help

  • Kui teil on probleeme meie konteineri jälgimissüsteemiga, jälgige oma konteinerit otse TAL-i veebisaidil .
  • Kui te TAL-i ametlikult veebisaidilt jälgimisteavet ei saa, võtke parem ühendust TAL -iga .

TAL konteineri jälgimisnumbri vorming

TAL-iga tarnimisel saate TAL-i konteineri jälgimisnumbri vormingus TCLU1234567, TCLU on üks TAL-i eesliidetest. TAL Internationalil on järgmine eesliide: TRLU , TRDU , TOLU , TPHU , ICSU , TPXU , TDRU , TCLU ja IKSU .

Lisateavet TAL-i konteineri jälgimisnumbrite kohta leiate allolevast pildist.
tal konteineri jälgimine

TAL-i konteineri jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie TAL konteineri jälgimise süsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel operaatori ega teistega ühendust võtta, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie TAL-konteineri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi