Seago Line Sledovanie Kontajnerov,Track Seago Line Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte číslo sledovania kontajnera Seago Line , malo by mať formát SEJU1234567, aby ste získali stav kontajnera Seago Line v reálnom čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Seago Line

sledovanie námornej línieV priebehu roku 2011 začala spoločnosť Seago Line zabezpečovať vnútroeurópske kontajnerové aktivity v mene skupiny Maersk s cieľom stať sa obchodným špecialistom v regióne. Geografická pôsobnosť Seago Line zahŕňa európsky región, všetky krajiny v oblasti Stredozemného mora, Rusko a Pobaltie.

Seago Line je nezávislou entitou v rámci Maersk Group s vlastnými kanceláriami vo všetkých hlavných krajinách v celom regióne. Vďaka viac ako 300 zamestnancom, prevádzkujúcim približne 50 plavidiel s kombinovanou kapacitou približne 90 000 TEU, to robí Seago Line jedným z najväčších prevádzkovateľov príbrežnej dopravy v Európe a má dobrú pozíciu na vytváranie hodnôt pre našich klientov.

Pomoc so sledovaním linky Seago

  • Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov, sledujte svoj kontajner priamo na webovej stránke Seago Line .
  • Ak z oficiálnej webovej stránky Seago Line nedostanete žiadne informácie o sledovaní, radšej kontaktujte Seago Line .

Kontaktujte Seago Line na sociálnych sieťach

Linku Seago môžete kontaktovať prostredníctvom nasledujúceho

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Formát sledovacieho čísla kontajnera Seago Line

Keď odosielate so Seago Line, dostanete sledovacie číslo kontajnera Seago Line vo formáte SEJU1234567, SEJU je predpona Seago Line. Zistite viac informácií o sledovacom čísle kontajnera Seago Line z obrázku nižšie.
sledovanie námorných kontajnerov

Centrum pomoci pre sledovanie kontajnerov Seago Line

Ak máte problém s naším systémom Seago Line Tracking, zadajte svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať dopravcu ani iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou sledovacieho čísla kontajnera Seago Line v oficiálnom sledovacom systéme.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok