Seago Line Konteinerio Stebėjimas,Track Seago Line Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo „ Seago Line“ konteinerio sekimo numerį , kurio formatas turi būti SEJU1234567, kad gautumėte „Seago Line“ konteinerio būseną realiuoju laiku.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Apie Seago Line

jūros linijos sekimas2011 m. „ Seago Line “ Maersk grupės vardu pradėjo vykdyti konteinerių gabenimo Europoje veiklą, siekdama tapti regiono prekybos specialistu. „Seago Line“ geografinė aprėptis apima Europos regioną, visas Viduržemio jūros regiono šalis, Rusiją ir Baltijos šalis.

Seago Line yra nepriklausoma Maersk grupės įmonė, turinti savo biurus visose pagrindinėse regiono šalyse. Su daugiau nei 300 darbuotojų, valdančių apie 50 laivų, kurių bendras pajėgumas yra apie 90 000 TEU, todėl Seago Line yra viena didžiausių trumpųjų nuotolių jūrų operatorių Europoje ir yra gerai pasirengusi kurti vertę savo klientams.

„Seago“ linijos sekimo pagalba

  • Jei kyla problemų dėl mūsų konteinerių sekimo sistemos, stebėkite savo konteinerį tiesiogiai Seago Line svetainėje .
  • Jei iš oficialios Seago Line svetainės negaunate jokios sekimo informacijos, geriau susisiekite su Seago Line .

Susisiekite su „Seago Line“ socialinėje žiniasklaidoje

Su „Seago Line“ galite susisiekti toliau nurodytu adresu

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

„Seago Line“ konteinerio sekimo numerio formatas

Kai siunčiate su Seago Line, gausite Seago Line konteinerio sekimo numerį, kurio formatas SEJU1234567, SEJU yra Seago Line prefiksas. Sužinokite daugiau „Seago Line“ konteinerio sekimo numerio informacijos žemiau esančioje nuotraukoje.
Seago line konteinerių sekimas

„Seago Line“ konteinerių sekimo pagalbos centras

Jei turite problemų dėl mūsų „Seago Line Tracking“ sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su vežėju ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti siuntinį naudodami „Seago Line Container“ sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų