SCI Konteyner Takibi,Track SCI Container (24 Hrs)

Aşağıya SCI kapsayıcı takip numaranızı girin, SIIU1234567 biçiminde olmalıdır, gerçek zamanlı SCI kapsayıcı durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

SCI hakkında

bilim izlemeHindistan Denizcilik Şirketi (SCI) , 2 Ekim 1961’de Eastern Shipping Corporation ve Western Shipping Corporation’ın birleşmesiyle kuruldu.

Sadece 19 gemi ile marjinal bir Liner nakliye Şirketi olarak yola çıkan SCI, bugün en büyük Hint nakliye Şirketi haline geldi. SCI’nin ayrıca denizcilik ticaretinin çeşitli bölümlerinde önemli çıkarları vardır. SCI’nin sahip olduğu filo, Dökme Yük Taşıyıcıları, Ham Petrol Tankerleri, Ürün tankerleri, Konteyner gemileri, Yolcu-Yük-Kargo gemileri, Fosforik Asit/Kimyasal taşıyıcılar, LPG/Amonyak taşıyıcıları ve Açık Deniz İkmal Gemilerini içermektedir. Yaklaşık elli yıldır yelken açan SCI, bugün küresel denizcilik haritasında önemli bir varlığa sahiptir.

Resmi web sitesi: www.shipindia.com

SCI İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan SCI web sitesinden takip edin .
  • SCI resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, SCI ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

The Shipping Corporation of India ile Sosyal Medyada İletişime Geçin

Hindistan Denizcilik Şirketi ile aşağıdaki yollarla iletişime geçilebilir:

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

SCI Konteyner Takip Numarası Formatı

SCI ile gönderdiğinizde, SIIU1234567 biçiminde bir SCI konteyner takip numarası alacaksınız, SIIU, SCI’nin önekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla SCI konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
bilim konteyner takibi

SCI Konteyner Takibi Yardım Merkezi

SCI Takip sistemimiz ile ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, en kısa sürede size yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece resmi takip sistemindeki SCI Konteyner takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin