Safmarine Konteineri Jälgimine,Track Safmarine Container (24 Hrs)

Sisestage allpool oma Safmarine’i jälgimisnumber, et saada meie kiirjälgimissüsteemiga teavet reaalajas kohaletoimetamise kohta.

Safmarine’i kohta

safmariini jälgimineSafmarine (Safmarine Container Lines NV) on rahvusvaheline laevandusettevõte, mis pakub konteiner- ja puisteveoteenuseid kogu maailmas. 1946. aastal Lõuna-Aafrika töösturite ja Ameerika laevaomanike poolt loodud Safmarine on nüüdseks laialdaselt tuntud kui põhja/lõuna kaubanduse ja Aafrika spetsialist. Liin on esindatud enam kui 130 riigis üle maailma, oma teenuseid müüb üle 1200 meremehe. Safmarine’i peakontor on olnud Belgias Antwerpenis ja registreeritud alates 1996. aastast, mil ta lõpetas Belgia konteineriliini CMBT omandamise, mis omakorda oli CMB järelkasv. 1999. aastal ostis Safmarine’i Taani ettevõte AP Moller-Maersk Group ja Maersk otsustas Safmarine’i kaubamärgi säilitada, selle asemel et integreerida see täielikult Maersk Sealandiga. 2002. aastal omandas Safmarine ettevõtte Torm Lines.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Safmarine’i jälgimise abi

Safmarine’i uudised

  • Safmarinid tähistavad rahvusvahelist Mandela päeva

Võtke Safmarine’iga ühendust sotsiaalmeedias

Safmarine’iga saab ühendust järgmiselt

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Safmarine’i konteineri jälgimisnumbri vorming

Safmarine’iga tarnides saate Safmarine’i konteineri jälgimisnumbri vormingus SAMU1234567, SAMU on Safmarine’i eesliide. Safmarine’il on kaks eesliidet: SAMU ja CMBU . Lisateavet Safmarine’i konteineri jälgimisnumbrite kohta leiate allolevast pildist.

safmariini jälgimine

Seotud jälgimine

Safmarine’i jälgimise abikeskus

Kui teil on meie Safmarine’i jälgimissüsteemiga probleeme, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel operaatori ega teistega ühendust võtta, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie Safmarine’i jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi